Formatter Field (2.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Settings
sv: Inställningar

en: Field
sv: Fält

en: Default
sv: Förvald

en: General
sv: Allmän

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Formatter
sv: Formaterare

en: - Hidden -
sv: - Dold -

en: Formatter settings
sv: Inställningar för formaterare

en: Field types
sv: Fälttyper
