Formatter Field (2.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Field
ta: புலம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: General
ta: பொது

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு
