Formatter Field (2.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Field
ur: فیلڈ

en: Default
ur: طے شدہ

en: Default value
ur: طے شدہ قدر
