Formatter Field (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Type
az: Növ

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Field
az: Sahə

en: Default
az: Susmaya görə

en: General
az: Əsas

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Formatter
az: Formatlayıcı

en: Field types
az: Sahə növləri
