Formatter Field (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Type
de: Typ

en: Settings
de: Einstellungen

en: Field
de: Feld

en: Default
de: Standard

en: General
de: Allgemein

en: Default value
de: Standardwert

en: Formatter
de: Anzeigeformat

en: - Hidden -
de: - Ausgeblendet -

en: Formatter settings
de: Anzeigeformateinstellungen

en: Field types
de: Feldtypen
