Formatter Field (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Settings
ja: 設定

en: Field
ja: フィールド

en: Default
ja: デフォルト

en: General
ja: 全般

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Formatter
ja: フォーマッター

en: Formatter settings
ja: フォーマッター設定

en: Field types
ja: フィールドタイプ
