Formatter Field (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Settings
jv: Sétingan

en: Default
jv: Gawan

en: General
jv: Umum

en: Default value
jv: Biji gawan
