Formatter Field (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Field
pl: Pole

en: Default
pl: Domyślny

en: General
pl: Ogólne

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Formatter
pl: Formater

en: Formatter settings
pl: Ustawienia formatera

en: Field types
pl: Typy pól
