Formatter Field (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Field
tr: Alan

en: Default
tr: Varsayılan

en: General
tr: Genel

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Formatter
tr: Biçimleyici

en: - Hidden -
tr: - Gizli -

en: Formatter settings
tr: Biçimleyici ayarları

en: Field types
tr: Alan tipleri
