Formatter Field (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Field
km: វាល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: General
km: ទូទៅ​

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម
