Formatter Field (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Type
be: Тып

en: Settings
be: Налады

en: Field
be: Поле

en: Default
be: Прадвызначана

en: General
be: Агульны

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Field types
be: Тыпы палёў
