Formatter Field (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Field
fa: فیلد

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: General
fa: عمومی

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض
