Formatter Field (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Settings
hr: Postavke

en: Field
hr: Polje

en: Default
hr: Zadano

en: General
hr: Općenito

en: Default value
hr: Zadana vrijednost
