Formatter Field (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Field
ka: ველი

en: General
ka: ზოგადი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
