Formatter Field (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Field
ku: خانە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: General
ku: گشتی

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی
