Formatter Field (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: General
th: ทั่วไป

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
