Formatter Suite (2.0.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: title
af: titel

en: size
af: grootte

en: Email address
af: E-posadres

en: Download
af: Laai af

en: None
af: Geen

en: never
af: nooit

en: Created
af: Geskep

en: by
af: deur

en: 1 byte | @count bytes
af[0]: 1 greep
af[1]: @count grepe
