Formatter Suite (2.0.0) - en to ar translation catalogue (31 entries)

en: title
ar: عنوان

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Download
ar: تحميل

en: None
ar: لا شيء

en: never
ar: أبدا

en: Updated
ar: التحديث

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Separator
ar: فاصل

en: Custom
ar: مخصص

en: Last login
ar: آخر تسجيل للدخول

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Link style
ar: طرز الرابط

en: Superscript
ar: نص علوي

en: by
ar: كتبه

en: Space
ar: فراغ

en: About
ar: حول

en: Maximum height
ar: أقصى ارتفاع

en: Maximum width
ar: أقصى عرض

en: Decimal point
ar: نقطة عشرية

en: Comma
ar: فاصلة

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: MIME type
ar: نوع MIME

en: Numbered list
ar: قائمة مرقمة

en: 1 byte | @count bytes
ar[0]: بايت واحد
ar[1]: 0 بايت
ar[2]: بايتان
ar[3]: @count بايتات
ar[4]: @count بايت
ar[5]: @count بايت

en: Author information
ar: معلومات المؤلف

en: Since
ar: منذ

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Thin space
ar: فضاء ضيق
