Formatter Suite (2.0.0) - en to da translation catalogue (42 entries)

en: title
da: titel

en: size
da: størrelse

en: Email address
da: E-mail-adresse

en: Download
da: Hent

en: None
da: Ingen

en: never
da: aldrig

en: Updated
da: Opdateret

en: Email
da: E-mail

en: Created
da: Oprettet

en: Separator
da: Skilletegn

en: Custom
da: Tilpasset

en: Last login
da: Seneste login

en: Original image
da: Originalt billede

en: dimensions
da: dimensioner

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: User's ID
da: Bruger ID

en: User's email address
da: Brugerens e-mail-adresse.

en: Red
da: Rød

en: Link style
da: Udseende

en: Superscript
da: Hævet

en: Percentage
da: Procent

en: by
da: af

en: Space
da: Mellemrum

en: About
da: Om

en: No link
da: Intet link

en: Maximum height
da: Maksimumhøjde

en: Maximum width
da: Maksimumbredde

en: Decimal point
da: Decimaltegn

en: Comma
da: Komma

en: Uses
da: Bruger

en: Link title
da: Linktitel

en: Custom text
da: Tilpasset tekst

en: Numbered list
da: Nummereret liste

en: Author information
da: Forfatterinformation

en: Show description
da: Vis beskrivelse

en: No value
da: Ingen værdi

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Plus sign
da: Plustegn

en: Apostrophe
da: Apostrof

en: Thin space
da: Tyndt mellemrum

en: Link to the entity
da: Link til entity
