Formatter Suite (2.0.0) - en to nl translation catalogue (47 entries)

en: title
nl: titel

en: size
nl: grootte

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Download
nl: Downloaden

en: None
nl: Geen

en: never
nl: nooit

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Email
nl: E-mail

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Custom
nl: Aangepast

en: Last login
nl: Laatste login

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: dimensions
nl: afmetingen

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: User's ID
nl: Gebruikers-ID

en: User's email address
nl: E-mailadres gebruiker

en: Red
nl: Rood

en: Link style
nl: Link-stijl

en: by
nl: door

en: file name
nl: bestandsnaam

en: Space
nl: Spatie

en: List style
nl: Lijstweergave

en: About
nl: Over

en: No link
nl: Geen link

en: Maximum height
nl: Maximumhoogte

en: Maximum width
nl: Maximumbreedte

en: Decimal point
nl: Decimaalteken

en: Comma
nl: Komma

en: Uses
nl: Gebruikt

en: MIME type
nl: MIME-type

en: Link title
nl: Linktitel

en: Custom text
nl: Aangepaste tekst

en: Numbered list
nl: Genummerde lijst

en: Author information
nl: Informatie over de auteur

en: Show description
nl: Beschrijving tonen

en: Since
nl: Sinds

en: No value
nl: Geen waarde

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Custom classes
nl: Aangepaste klassen

en: Plus sign
nl: Plusteken

en: Version @version
nl: Versie @version

en: Apostrophe
nl: Apostrof

en: Thin space
nl: Dunspatie

en: License information
nl: Licentie-informatie

en: Link to the entity
nl: Link naar de entiteit
