Formatter Suite (2.0.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: never
sr: никада

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Last login
sr: Задња пријава

en: MIME type
sr: MIME тип

en: 1 byte | @count bytes
sr[0]: @count бајт
sr[1]: @count бајта
sr[2]: @count бајтова

en: Link to the entity
sr: Линк ка ентитету
