Formatter Suite (2.1.0) - en to km translation catalogue (25 entries)

en: size
km: ទំហំ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Download
km: ទាញយក

en: None
km: គ្មាន

en: never
km: កុំ​

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Last login
km: ការ​ចូល​ចុង​ក្រោយ

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: by
km: តាម​​

en: Space
km: ទំហំ

en: About
km: អំពី

en: Maximum height
km: កម្ពស់​អតិបរមា

en: Maximum width
km: ទទឹង​អតិបរមា

en: Decimal point
km: សញ្ញា​ក្បៀស

en: Comma
km: សញ្ញា​ក្បៀស (,)

en: Uses
km: ប្រើ

en: MIME type
km: ប្រភេទ​ MIME

en: 1 byte | @count bytes
km[0]: @count បៃ

en: Author information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​អ្នក​និពន្ធ

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)
