Formatter Suite (2.1.0) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: title
nn: tittel

en: Download
nn: Last ned

en: None
nn: Ingen

en: never
nn: aldri

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Custom
nn: Tilpassa

en: by
nn: av

en: 1 byte | @count bytes
nn[0]: 1 byte
nn[1]: @count byte

en: Author information
nn: Forfattarinformasjon

en: Since
nn: Sidan
