Formatter Suite (2.2.0-rc1) - en to ca translation catalogue (41 entries)

en: title
ca: títol

en: size
ca: mida

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Download
ca: Baixa

en: None
ca: Cap

en: never
ca: mai

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Separator
ca: Separador

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Last login
ca: Darrer inici de sessió

en: Original image
ca: Imatge original

en: Background color
ca: Color de fons

en: User's ID
ca: L'ID de l'usuari

en: User's email address
ca: L'adreça de correu electrònic de l'usuari

en: Red
ca: Vermell

en: Link style
ca: Estil de l'enllaç

en: Superscript
ca: Superíndex

en: Percentage
ca: Percentatge

en: by
ca: per

en: Space
ca: Espai

en: About
ca: Detalls

en: No link
ca: Sense enllaç

en: Maximum height
ca: Alçada màxima

en: Maximum width
ca: Amplada màxima

en: Decimal point
ca: Punt decimal

en: Comma
ca: Coma

en: Uses
ca: Usos

en: MIME type
ca: Tipus MIME

en: Link title
ca: Títol de l'enllaç

en: Custom text
ca: Text personalitzat

en: Numbered list
ca: Llista numerada

en: Author information
ca: Informació de l'autor

en: Show description
ca: Mostra la descripció

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Plus sign
ca: Signe més

en: Apostrophe
ca: Apòstrof

en: Thin space
ca: Lleuger espai

en: Link to the entity
ca: Enllaça a l'entitat
