Formatter Suite (2.2.0-rc1) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: title
hy: վերնագիր

en: size
hy: չափ

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Download
hy: Բեռնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: never
hy: երբեք

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Last login
hy: Վերջին մուտքը

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Space
hy: Տարածություն

en: Maximum height
hy: Մաքսիմում բարձրություն

en: Maximum width
hy: Մաքսիմում լայնություն

en: Decimal point
hy: Տասնորդական կետ

en: Comma
hy: Ստորակետ

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: MIME type
hy: MIME տեսակը

en: 1 byte | @count bytes
hy[0]: @count բայթ

en: Author information
hy: Հեղինակի մասին ինֆորմացիա

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)
