Formatter Suite (2.2.0-rc1) - en to ms translation catalogue (27 entries)

en: size
ms: saiz

en: Email address
ms: Alamat e-mel

en: Download
ms: Muat turun

en: None
ms: Tiada

en: never
ms: tidak pernah

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Email
ms: E-mel

en: Created
ms: Diciptakan

en: Separator
ms: Pemisah

en: Custom
ms: Tersuai

en: Last login
ms: Log masuk terakhir

en: Original image
ms: Imej asal

en: Background color
ms: Warna latar belakang

en: by
ms: oleh

en: Space
ms: Ruang

en: About
ms: Perihal

en: No link
ms: Tiada pautan

en: Maximum height
ms: Ketinggian maksimum

en: Maximum width
ms: Kelebaran maksimum

en: Decimal point
ms: Titik perpuluhan

en: Comma
ms: Koma

en: Uses
ms: Penggunaan

en: MIME type
ms: Jenis MIME

en: 1 byte | @count bytes
ms[0]: 1 bait
ms[1]: @count bait

en: Author information
ms: Maklumat pengarang

en: Image style
ms: Stail imej

en: None (original image)
ms: Tiada (imej asal)
