Formatter Suite (2.2.0-rc1) - en to oc translation catalogue (31 entries)

en: title
oc: títol

en: size
oc: talha

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Download
oc: Telecargament

en: None
oc: Pas cap

en: never
oc: pas jamai

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Separator
oc: Separador

en: Custom
oc: Personalizat

en: Last login
oc: Darrièra connexion

en: Original image
oc: Imatge original

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Red
oc: Roge

en: by
oc: per

en: Space
oc: Espace

en: About
oc: A prepaus

en: No link
oc: Aucun ligam

en: Maximum height
oc: Nautor maximala

en: Maximum width
oc: Largor maximala

en: Decimal point
oc: Marcador decimal

en: Comma
oc: Virgula

en: Uses
oc: Usatges

en: MIME type
oc: Tipe MIME

en: Link title
oc: Títol del ligam

en: Custom text
oc: Tèxte personalizat

en: Author information
oc: Informacions de redaccion

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Plus sign
oc: Signe plus
