Formatter Suite (2.2.0) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Email address
bn: ইমেইল ঠিকানা

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: None
bn: একটিও নয়

en: never
bn: কখনোই নয়

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Email
bn: ইমেইল

en: Space
bn: স্পেস

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
