Formatter Suite (2.2.0) - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: title
eu: izenburua

en: size
eu: tamaina

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Download
eu: Deskargatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: never
eu: inoiz ez

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Last login
eu: Azken saioa

en: Original image
eu: Irudi originala

en: User's ID
eu: Erabiltzailearen IDa

en: User's email address
eu: Erabiltzailearen epostaren helbidea

en: by
eu: nork egina:

en: About
eu: (r)i buruz

en: No link
eu: Loturarik ez

en: Maximum height
eu: Altuera maximoa

en: Maximum width
eu: Zabalera maximoa

en: Comma
eu: Koma

en: Uses
eu: Erabilerak

en: MIME type
eu: MIME mota

en: Link title
eu: Estekaren izenburua

en: Custom text
eu: Testu pertsonalizatua

en: 1 byte | @count bytes
eu[0]: byte 1
eu[1]: @count byte

en: Author information
eu: Egilearen informazioa

en: Show description
eu: Deskribapena ikusi

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
