Formatter Suite (2.2.0) - en to fi translation catalogue (42 entries)

en: title
fi: otsikko

en: size
fi: koko

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Download
fi: Lataa

en: None
fi: Ei mitään

en: never
fi: ei koskaan

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Created
fi: Luotu

en: Separator
fi: Erotin

en: Custom
fi: Oma

en: Last login
fi: Viimeisin kirjautuminen

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: dimensions
fi: koot

en: Background color
fi: Taustaväri

en: User's ID
fi: Käyttäjän ID

en: User's email address
fi: Käyttäjän sähköpostiosoite

en: Red
fi: Punainen

en: Link style
fi: Linkin tyyli

en: Superscript
fi: Yläindeksi

en: by
fi: Kirjoittanut

en: Space
fi: Välilyönti

en: About
fi: Tietoja

en: No link
fi: Ei linkkiä

en: Maximum height
fi: Maksimikorkeus

en: Maximum width
fi: Maksimileveys

en: Decimal point
fi: Desimaalipiste

en: Comma
fi: Pilkku

en: Uses
fi: Käyttää

en: MIME type
fi: MIME tyyppi

en: Link title
fi: Linkin otsikko

en: Custom text
fi: Muokattu teksti

en: Numbered list
fi: Numeroitu lista

en: 1 byte | @count bytes
fi[0]: 1 tavu
fi[1]: @count tavua

en: Author information
fi: Kirjoittajan tiedot

en: Show description
fi: Näytä kuvaus

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Plus sign
fi: Plus-merkki

en: Apostrophe
fi: Heittomerkki

en: Thin space
fi: Ohut väli

en: Link to the entity
fi: Linkki entiteettiin
