Formatter Suite (2.2.0) - en to he translation catalogue (35 entries)

en: title
he: כותרת

en: size
he: גודל

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Download
he: הורדה

en: None
he: ללא

en: never
he: אף פעם

en: Updated
he: עודכן

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Separator
he: מפריד

en: Custom
he: מותאם

en: Last login
he: התחבר לאחרונה

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Background color
he: צבע רקע

en: User's ID
he: מזהה המשתמש

en: User's email address
he: כתובת הדוא"ל של המשתמש

en: Superscript
he: כתב עילי

en: by
he: ע"י

en: Space
he: רווח

en: About
he: אודות

en: No link
he: אין קישור

en: Maximum height
he: גובה מקסימלי

en: Maximum width
he: רוחב מקסימלי

en: Decimal point
he: נקודה עשרונית

en: Comma
he: פסיק

en: Uses
he: שימושים

en: MIME type
he: סוג MIME

en: Link title
he: כותרת הקישור

en: Custom text
he: טקסט מותאם אישית

en: Numbered list
he: רשימה ממוספרת

en: 1 byte | @count bytes
he[0]: בית אחד
he[1]: @count בתים

en: Author information
he: מידע על המחבר

en: Show description
he: הצגת תיאור

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Link to the entity
he: קישור לישות
