Formatter Suite (2.2.0) - en to ja translation catalogue (41 entries)

en: title
ja: タイトル

en: size
ja: サイズ

en: Email address
ja: メールアドレス

en: Download
ja: ダウンロード

en: None
ja: なし

en: never
ja: なし

en: Updated
ja: 更新

en: Email
ja: メール

en: Created
ja: 作成

en: Separator
ja: セパレーター

en: Custom
ja: カスタム

en: Last login
ja: 最終ログイン

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: Background color
ja: 背景色

en: User's ID
ja: ユーザーの ID

en: User's email address
ja: ユーザーのメールアドレス

en: Red
ja: レッド

en: Link style
ja: リンクスタイル

en: Superscript
ja: 上付き文字

en: Percentage
ja: パーセンテージ

en: by
ja: 投稿者

en: Space
ja: スペース

en: About
ja: アバウト

en: No link
ja: リンクなし

en: Maximum height
ja: 最大高さ

en: Maximum width
ja: 最大幅

en: Decimal point
ja: 小数点

en: Comma
ja: コンマ

en: Uses
ja: 機能

en: MIME type
ja: MIME タイプ

en: Link title
ja: リンクタイトル

en: Custom text
ja: 独自のテキスト

en: Numbered list
ja: 番号付きリスト

en: 1 byte | @count bytes
ja[0]: 1 バイト
ja[1]: @count バイト

en: Author information
ja: 投稿者の情報

en: Show description
ja: 説明を表示

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Apostrophe
ja: アポストロフィー（'）

en: Thin space
ja: 細い空白

en: Link to the entity
ja: エンティティへのリンク
