Formatter Suite (2.2.0) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: title
mr: शीर्षक

en: size
mr: आकार

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Download
mr: डाउनलोड

en: None
mr: काहीच नाही

en: never
mr: कधीच नाही

en: Updated
mr: सुधारित

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Original image
mr: मूळ छायाचित्र

en: 1 byte | @count bytes
mr[0]: 1 byte
mr[1]: @count बाइट्स
