Formatter Suite (2.2.0) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: None
ps: هېڅ يو

en: never
ps: هيڅکله

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Superscript
ps: جګ ليک

en: Space
ps: تشه

en: About
ps: په اړه

en: Maximum height
ps: ټولو زيات لوړوالی

en: Numbered list
ps: شمېريال لړ

en: Apostrophe
ps: غړوندى
