Formatter Suite (2.2.0) - en to sv translation catalogue (45 entries)

en: title
sv: titel

en: size
sv: storlek

en: Email address
sv: E-postadress

en: Download
sv: Ladda ned

en: None
sv: Ingen

en: never
sv: aldrig

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Email
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Custom
sv: Anpassad

en: Last login
sv: Senaste inloggning

en: Original image
sv: Originalbild

en: dimensions
sv: mått

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: User's ID
sv: Användarens ID

en: User's email address
sv: Användarens e-postadress

en: Red
sv: Röd

en: Link style
sv: Stil på länk

en: Superscript
sv: Upphöjd

en: Percentage
sv: Procent

en: by
sv: av

en: file name
sv: filnamn

en: Space
sv: Blanksteg

en: About
sv: Om

en: No link
sv: Ingen länk

en: Maximum height
sv: Största höjd

en: Maximum width
sv: Största bredd

en: Decimal point
sv: Decimalkomma

en: Comma
sv: Komma

en: Uses
sv: Använder

en: MIME type
sv: Typ av MIME

en: Link title
sv: Titel för länk

en: Custom text
sv: Anpassad text

en: Numbered list
sv: Numrerad lista

en: 1 byte | @count bytes
sv[0]: 1 byte
sv[1]: @count byte

en: Author information
sv: Författarinformation

en: Show description
sv: Visa beskrivning

en: Since
sv: Sedan

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Plus sign
sv: Plustecken

en: Apostrophe
sv: Apostrof

en: Thin space
sv: Tunt utrymme

en: Link to the entity
sv: Länk till objektet
