Formatter Suite (2.0.0) - en to hu translation catalogue (47 entries)

en: title
hu: cím

en: size
hu: méret

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Download
hu: Letölt

en: None
hu: Nincs

en: never
hu: soha

en: Updated
hu: Frissítve

en: Email
hu: E-mail

en: Created
hu: Létrehozva

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Custom
hu: Egyéni

en: Last login
hu: Utolsó bejelentkezés

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: dimensions
hu: kiterjedés

en: Background color
hu: Háttérszín

en: User's ID
hu: A felhasználó azonosítója

en: User's email address
hu: A felhasználó e-mail címe

en: Red
hu: Vörös

en: Link style
hu: Hivatkozás stílusa

en: Superscript
hu: Felső index

en: Percentage
hu: Százalék

en: by
hu: -

en: file name
hu: fájlnév

en: Space
hu: Szóköz

en: About
hu: Leírás

en: No link
hu: Nincs hivatkozás

en: Maximum height
hu: Minimális magasság

en: Maximum width
hu: Maximális szélesség

en: Decimal point
hu: Tizedespont

en: Comma
hu: Vessző

en: Uses
hu: Használat

en: MIME type
hu: MIME típus

en: Link title
hu: Hivatkozás címe

en: Custom text
hu: Egyéni szöveg

en: Numbered list
hu: Számozott lista

en: 1 byte | @count bytes
hu[0]: 1 byte
hu[1]: @count byte

en: Author information
hu: A szerző adatai

en: Show description
hu: Leírás megjelenítése

en: No value
hu: Nincs érték

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Custom classes
hu: Egyéni osztályok

en: Plus sign
hu: Pluszjel

en: Apostrophe
hu: Aposztróf

en: Show field title
hu: Mezőcím mutatása

en: Thin space
hu: Kevés hely

en: Link to the entity
hu: Hivatkozás az entitásra
