Formatter Suite (8.x-1.2) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: title
is: titill

en: size
is: stærð

en: Email address
is: Netfang

en: Download
is: Hala niður

en: Email
is: Netfang

en: Separator
is: Skilja

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Original image
is: Upprunaleg mynd

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Percentage
is: Prósenta

en: About
is: Um

en: No link
is: Enginn tengill

en: Decimal point
is: Tugabrotsskil

en: Comma
is: Komma

en: 1 byte | @count bytes
is[0]: 1 bæti
is[1]: @count bæti

en: Plus sign
is: Plús tákn
