Formatter Suite (8.x-1.2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: title
ur: عنوان

en: Email address
ur: برقی ڈاک کا پتہ

en: Email
ur: ای میل

en: MIME type
ur: MIME کی قسم

en: 1 byte | @count bytes
ur[0]: ۱ بائٹ
ur[1]: @count بائٹس
