Formatter Suite (8.x-1.3) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Custom
am: ብጁ

en: MIME type
am: ሚሜ አይነት

en: 1 byte | @count bytes
am[0]: 1 ባይት
am[1]: @count ባይቶች

en: Link to the entity
am: ከአካሉ ጋር አገናኝ
