Formatter Suite (8.x-1.3) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Download
bg: Свали

en: None
bg: Не

en: never
bg: никога

en: Updated
bg: Обновено

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: Custom
bg: Персонализиран

en: by
bg: от

en: 1 byte | @count bytes
bg[0]: 1 байт
bg[1]: @count байта

en: Author information
bg: Информация за автора
