Formatter Suite (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (40 entries)

en: title
cs: nadpis

en: size
cs: velikost

en: Email address
cs: E-mail

en: Download
cs: Stáhnout

en: None
cs: Žádné

en: never
cs: nikdy

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Email
cs: E-mail

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Custom
cs: Vlastní

en: Last login
cs: Poslední přihlášení

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Red
cs: Červená

en: Link style
cs: Styl odkazu

en: Superscript
cs: Horní index

en: Percentage
cs: Procenta

en: by
cs: od

en: Space
cs: Mezera

en: About
cs: Popis

en: No link
cs: Žádný odkaz

en: Maximum height
cs: Maximální výška

en: Maximum width
cs: Maximální šířka

en: Decimal point
cs: Desetinná tečka

en: Comma
cs: Čárka

en: Uses
cs: Použití

en: MIME type
cs: Typ MIME

en: Link title
cs: Název odkazu

en: Custom text
cs: Vlastní text

en: Numbered list
cs: Číslovaný seznam

en: 1 byte | @count bytes
cs[0]: 1 bajt
cs[1]: @count bajty
cs[2]: @count bajtů

en: Author information
cs: Informace o autorovi

en: Show description
cs: Zobrazit popis

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Plus sign
cs: Znaménko plus

en: Apostrophe
cs: Apostrof

en: Thin space
cs: Úzká mezera

en: Link to the entity
cs: Odkaz na entitu
