Formatter Suite (8.x-1.3) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: title
ml: തലക്കെട്ട്‌

en: size
ml: വലിപ്പം

en: Email address
ml: ഇ-മെയിൽ വിലാസം

en: None
ml: ഇല്ല

en: never
ml: ഒരിക്കലുമില്ല

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Original image
ml: യഥാർത്ഥ ചിത്രം

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ

en: MIME type
ml: MIME തരം

en: 1 byte | @count bytes
ml[0]: 1 ബൈറ്റ്
