Formazing (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (28 entries)

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Field type
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་རིགས

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Maximum length
bo: ཆེས་རིང་བའི་ཚད

en: Size of textfield
bo: ཡི་གེ་གནས་ཁོངས་ཀྱི་ཞེང་ཚད

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Add field
bo: གནས་ཁོངས་ཁ་སྣོན

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: Add new field
bo: གནས་ཁོངས་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Save order
bo: གོ་རིམ་ཉར་ཚགས་བྱེད་པ

en: The maximum length of the field in characters.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་ཆེས་རིང་བའི་ཡིག་འབྲུའི་ཚད།

en: Edit field
bo: གནས་ཁོངས་རྩོམ་སྒྲིག

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
