Formazing (8.x-1.4) - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: Created
sr: Направљено

en: Field type
sr: Tип поља

en: Maximum length
sr: Максимална дужина

en: Size of textfield
sr: Величина текстуалног поља

en: Changed
sr: Промењен

en: Save order
sr: Сачувај редослед

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title

en: %name: may not be longer than @max characters.
sr: %name: не дуже од @max знакова.
