Formazing (8.x-1.6) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
os: Префикс

en: Suffix
os: Суффикс

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд
