Formazing (8.x-2.1) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Field type
kk: Өрістін типы

en: Authored by
kk: Автор

en: Add field
kk: Өрісті қосу

en: Add new field
kk: Жаңа өрісті қосу

en: Edit field
kk: Өрісті өндеу
