Formazing (8.x-2.1) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Field type
lv: Lauka veids

en: Authored by
lv: Autors

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Changed
lv: Labots

en: Add field
lv: Pievienot lauku

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Data
lv: Dati

en: Add new field
lv: Pievienot jaunu lauku

en: About
lv: Par

en: Save order
lv: Saglabāt secību

en: The maximum length of the field in characters.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos

en: Edit field
lv: Rediģēt lauku

en: Weight for @title
lv: Svars @title
