Formazing (8.x-2.62) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Forms
bs: Forme

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Suffix
bs: Sufiks

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Published
bs: Objavljeno

en: Field type
bs: Tip polja

en: Authored by
bs: Napisao

en: Maximum length
bs: Maksimalna dužina
