Formazing (8.x-2.62) - en to lt translation catalogue (34 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: Custom
lt: Savitas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Changed
lt: Pakeista

en: Add field
lt: Pridėti laukelį

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Data
lt: Duomenys

en: Add new field
lt: Pridėti naują laukelį

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Save order
lt: Išsaugoti užsakymą

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: The maximum length of the field in characters.
lt: Didžiausias laukelio ilgis simboliais.

en: Edit field
lt: Redaguoti laukelį

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: %name: may not be longer than @max characters.
lt: %name: negali būti ilgesnis nei @max simboliai.
