Formazing (8.x-2.7) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Add field
pa: ਖੇਤਰ ਸ਼ਾਮਲ
